Apaydın Mülk Yönetimi Logo

Apaydın Mülk Yönetimi

sahibindeninstagram

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Apaydın Mülk Yönetimi, hukuk alanında verdikleri hizmetle sektörde uzun yıllar deneyime sahip olan, Av.Adnan Apaydın ve Av. Özgür Apaydın tarafından sektörün sürekli ilerleyen ve artan ihtiyaçlarını karsılamak amacıyla kurulmuştur.

Kurucularımızdan Av.Adnan Apaydın 1960 dogumlu olup, 1986 Tarihinde İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Bursa Barosu'na kayıt olarak Apaydın Hukuk Bürosu adıyla 1987 yılından beri hizmet vermektedir. Uzun yıllar kira tespit davalarında bilirkişilik yaptıktan sonra 2015 yılında SPK tarafından düzenlenen Değerleme uzmanlığı sınavını kazanarak Gayrimenkul Değerleme uzmanı olmuş ve aynı yıl Apaydın Taşınmaz Degerleme A.S.'nin kurmuştur. Halen hem Mahkemelerde bilirkişi olarak görev almakta olup hem de Apaydın Taşınmaz Değerleme şirketiyle kamu kuruluşlarına ve şahıslara özel değerleme raporları hazırlamaktadır.

Kurucularımızdan Av.Özgür Apaydın 1994 dogumlu olup, 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Bursa Barosu'na kayıt olmuş, 2018 yılından beri Apaydın Hukuk Bürosu'nun ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Bu süreçte taşınmaz ve kira konularına yönelik çalısmalar yürütmüş olup, özellikle kiracı ile ev sahipleri arasında yaşanan ihtilafların çözümü konusunda aktif rol oynamıştır.

Apaydın Mülk Yönetimi, verdiği hizmetleri, kurucu ortakları Av.Adnan Apaydın ve Av.Özgür Apaydın'ın sektördeki sorunlara ilişkin sundukları çözümleri esas alarak kurulmuş olup, sektördeki uzun süreli tecrübenin kullanımıyla gayrimenkule ilişkin her türlü sorununuzu çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda

Sertifikalar

Kentsel Dönüşüm sertifikasıGayrimenkul değerleme lisansıTaşınmaz ticareti yetki belgesi

Misyonumuz

Apaydın Mülk Yönetimi olarak, sektördeki tecrübemizi dinamik ekibimiz ve teknolojiyle birleştirerek alanında uzmanlaşmış bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Mülk sahiplerine ve potansiyel yatırımcılara, emlak sektöründeki tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Mülk alımı ve satımı, kiralama, değerleme, danışmanlık ve yönetim hizmetleri gibi birçok alanda sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba sarf ediyoruz. Her bir müşterinin, benzersiz ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için, hukuk müşavirlerimiz ve ekimizle birlikte özel olarak ilgileniyoruz. Profesyonel ekibimiz, sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve teknolojinin sağladığı imkanlardan da faydalanarak güncel piyasa koşullarını analiz edip size en iyi tavsiyeleri sunuyor.

Apaydın Mülk Yönetimi olarak, şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik değerlerine dayanarak çalışıyoruz. Size en iyi mülk seçeneklerini sunmak ve yatırımlarınızı en verimli şekilde yönlendirmek için çaba gösteriyoruz. Aynı zamanda, kiracılar için de uygun ve konforlu yaşam alanları sağlamak adına mülklerin yönetimini sorunsuz bir sekilde gerçekleştiriyoruz.

Tarafımıza ulaşarak, güncel ve geniş kapsamlı bir emlak portföyüne erişebilir, isteklerinize ve bütçenize uygun mülkleri kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, mülk yönetimi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilir ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenebilirsiniz.

Sizleri Apaydın Mülk Yönetimi ailesine katılmaya davet ediyoruz. Profesyonel ve güvenilir hizmetlerimizle, emlak ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz!

Saygılarımızla,

Apaydın Mülk Yönetimi

Misyonumuz